Олександрійський НВК №17 - Переможці олімпіад

Неділя, 04.12.2016, 00:51Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Олександрійський навчально-виховний комплекс
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Ви вже вирішили ким хотіли б стати після закінчення школи?
Всього відповідей: 120
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Переможці

    предметних олімпіад

    ІІ етапу 2011-2012 н.р.


     Математика

    І місце – Бурковська О., 7-А клас, вчитель – Бурковський О.О.

    ІІ місце – Баданіна Р., 7-А клас, вчитель – Музичко О. Т.

    ІІІ місце – Бовдур А., 6-Б, вчитель – Воропай С. І.

    Біологія

    І місце – Нечипоренко В., 10-Б клас, вчитель – Зайкіна Н. В.

    ІІІ місце – Черненко Л., 8-В клас, вчитель – Зайкіна Н. В.

    Історія

    ІІІ місце Біліонов І., 8-Б клас, вчитель – Нікіфорова О.Г.

    Українська мова

    ІІІ місце – Олександрова Т., 11-А клас, вчитель – Бойкова Н. М.

    ІІ місце – Загоруйко К., 11-А клас,  вчитель – Бойкова Н. М.

    ІІІ місце – Гуйван С., 11-А клас, вчитель – Бойкова Н. М.

    І місце – Сосновська Ю., 9-А  клас, вчитель – Глущенко О.Л.

    ІІІ місце – Петренко В., 7-Б клас, Вчитель Коркошко

    ІІ місце – Бурковська О., 7-А клас, вчитель – Васіна О. С.

    Трудове навчання

    І місце – Гуляєв Р., 11 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІ місце – Тімофєєв А, 11 – Г клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІІ місце – Гречанюк., 11 – Г клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    І місце – Вітряк В., 11 – Г клас, вчитель – Троян Л. І.

    ІІ місце – Кощій Ю., 10 - А клас, вчитель – Троян Л. І

    ІІІ місце – Кучма Я., 11 – Г клас, вчитель – Троян Л. І.

    ІІІ місце – Телетьон А., 11 – В клас, вчитель – Троян Л. І.

    ІІІ місце – Кожушко Я., 9 – Є клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    І місце – Котов М., 9 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІ місце – Новар Б., 9 – Д клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІ місце – Ткачова К., 9 – В клас, вчитель – Тихова О. В.

    Географія

    ІІІ місце – Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Ткаченко І. С.

    ІІ місце – Бурковська О., 7 – А клас, вчитель – Ткаченко І. С.

    Фізика

    І місце – Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Райко О. С.

    Хімія

    І місце – Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Меташоп Н. В.

    ІІІ місце – Черненко Л., 8 – В клас, вчитель – Кумпан Л. І.

    Німецька мова

    І місце – Вечорко А., 8 – А клас, вчитель – Попруга К. В.

     

    Переможці ІІІ етапу

    Всеукраїнського конкурсу

    знавців української мови ім. Петра Яцика


    ІІІ місце – Фоменко Т., 6 – А клас, вчитель – Московчук В.В.

    ІІ місце – Іваніщева Д., 3 – А клас, вчитель – Марченко Н. А.

    ІІІ місце – Зайцева А., 3 – А клас, вчитель – Шпильова Н. В.

    ІІІ місце – Петренко В.., 7 – Б клас, вчитель – Коркошко

    ІІ місце – Туз В., 4 – А клас, вчитель – Ніжнеченко А.М.

    І місце – Олександрова Т, 11 – А клас, вчитель – Бойкова Н. М.

     

    Переможці

    ІІ етапу Всеукраїнського

    мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка


    І місце – Маловик Е., 5 – А клас, вчитель – Московчук В.В.

    ІІІ місце – Сосновська Ю., 9 – А клас, вчитель – Глущенко О. Л.

    ІІІ місце – Коваленко Б., 8 – В  клас, вчитель – Сікірда С. Г.

     

    Переможці предметних

    олімпіад ІІІ етапу 2011-2012 н.р.


    Трудове навчання

    ІІІ місце – Гуляєв Р., 11 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІ місце – Беляк Я., 9 – Є клас, вчитель – Моргаленко В. А.

    ІІ місце – Телетьон А., 11 – В клас, вчитель – Троян Л. І.

    Математика

    ІІІ місце – Бурковська О., 7 – А клас, вчитель – Бурковський О.О.