Переможці предметних олімпіад ІІ етапу 2011-2012 н.р.
Математика
І місце –
Бурковська О., 7-А клас, вчитель – Бурковський О.О.
ІІ місце –
Баданіна Р., 7-А клас, вчитель – Музичко О. Т.
ІІІ місце –
Бовдур А., 6-Б, вчитель – Воропай С. І.
Біологія
І місце –
Нечипоренко В., 10-Б клас, вчитель – Зайкіна Н. В.
ІІІ місце –
Черненко Л., 8-В клас, вчитель – Зайкіна Н. В.
Історія
ІІІ місце
Біліонов І., 8-Б клас, вчитель – Нікіфорова О.Г.
Українська мова
ІІІ місце –
Олександрова Т., 11-А клас, вчитель – Бойкова Н. М.
ІІ місце –
Загоруйко К., 11-А клас, вчитель –
Бойкова Н. М.
ІІІ місце –
Гуйван С., 11-А клас, вчитель – Бойкова Н. М.
І місце –
Сосновська Ю., 9-А клас, вчитель –
Глущенко О.Л.
ІІІ місце – Петренко
В., 7-Б клас, Вчитель Коркошко
ІІ місце –
Бурковська О., 7-А клас, вчитель – Васіна О. С.
Трудове навчання
І місце – Гуляєв
Р., 11 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІ місце –
Тімофєєв А, 11 – Г клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІІ місце –
Гречанюк., 11 – Г клас, вчитель – Моргаленко В. А.
І місце – Вітряк
В., 11 – Г клас, вчитель – Троян Л. І.
ІІ місце – Кощій
Ю., 10 - А клас, вчитель – Троян Л. І
ІІІ місце – Кучма
Я., 11 – Г клас, вчитель – Троян Л. І.
ІІІ місце –
Телетьон А., 11 – В клас, вчитель – Троян Л. І.
ІІІ місце – Кожушко
Я., 9 – Є клас, вчитель – Моргаленко В. А.
І місце – Котов
М., 9 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІ місце – Новар
Б., 9 – Д клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІ місце –
Ткачова К., 9 – В клас, вчитель – Тихова О. В.
Географія
ІІІ місце –
Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Ткаченко І. С.
ІІ місце –
Бурковська О., 7 – А клас, вчитель – Ткаченко І. С.
Фізика
І місце –
Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Райко О. С.
Хімія
І місце –
Петренко В., 7 – Б клас, вчитель – Меташоп Н. В.
ІІІ місце –
Черненко Л., 8 – В клас, вчитель – Кумпан Л. І.
Німецька мова
І місце – Вечорко
А., 8 – А клас, вчитель – Попруга К. В.
Переможці ІІІ
етапу
Всеукраїнського
конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
ІІІ місце –
Фоменко Т., 6 – А клас, вчитель – Московчук В.В.
ІІ місце – Іваніщева
Д., 3 – А клас, вчитель – Марченко Н. А.
ІІІ місце –
Зайцева А., 3 – А клас, вчитель – Шпильова Н. В.
ІІІ місце –
Петренко В.., 7 – Б клас, вчитель – Коркошко
ІІ місце – Туз
В., 4 – А клас, вчитель – Ніжнеченко А.М.
І місце –
Олександрова Т, 11 – А клас, вчитель – Бойкова Н. М.
Переможці ІІ
етапу Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка
І місце – Маловик
Е., 5 – А клас, вчитель – Московчук В.В.
ІІІ місце – Сосновська
Ю., 9 – А клас, вчитель – Глущенко О. Л.
ІІІ місце –
Коваленко Б., 8 – В клас, вчитель –
Сікірда С. Г.
Переможці
предметних олімпіад ІІІ етапу 2011-2012 н.р.
Трудове навчання
ІІІ місце –
Гуляєв Р., 11 – В клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІ місце – Беляк
Я., 9 – Є клас, вчитель – Моргаленко В. А.
ІІ місце –
Телетьон А., 11 – В клас, вчитель – Троян Л. І.
Математика
ІІІ місце –
Бурковська О., 7 – А клас, вчитель – Бурковський О.О.
|